Máte dotaz? +420 605 337 238

Novinka letošních Vánoc konečně skladem!

Zkraťte dětem čekání na Ježíška! S dřevěným adventním kalendářem se jménem to bude příjemná zábava. Stačí sestavit, naplnit, ozdobit a děti budou nadšené.

Co tu pro vás máme?

Unavují vás předražené kalendáře s lacinou čokoládou ze supermarketu? Krásný dřevěný adventní kalendář se jménem majitele je ideální alternativou pro všechny rodiče, kteří chtějí dětem kalendář naplnit sami. 

K dřevěnému kalendáři jsme pro snadnou montáž přidali i 24 dárkových bavlněných pytlíčků, do kterých se pohodlně vejdou malé dárečky, a taky přírodní provázek a dřevěné přívěsky očíslované od 1 do 24.

Proč dát přednost vlastnímu adventnímu kalendáři ze dřeva?

 1. Rodiče mohou kalendář naplnit sami podle svých představ nebo preferencí dětí.
 2. Díky vypálenému jménu dítěte bude jasné, komu kalendář patří. (Vypálíme vám na něj rádi i více jmen nebo jakýkoliv jiný text.)
 3. Zůstane vám i na příští Vánoce. A každý rok si ho můžete dozdobit a naplnit jinak.
 4. Dřevěné výrobky se hodí do každého typu interiéru a právě vánoční dřevěné kalendáře hravě poslouží i jako milá vánoční dekorace.

Čím dřevěný adventní kalendář naplnit?

 • Vitamíny – pro děti jsou jako bonbony a my rodiče nemusíme mít výčitky svědomí, že se děti celý měsíc ládují lacinou čokoládou. Ale samozřejmě ani oblíbené mlsání nesmí chybět, aspoň v pár pytlíčcích… 🙂 
 • Hračky – jojo, káča, balonky na nafukování, pexeso, hopík, pop it, bublifuk, drobná zvířátka, stickies, lego nebo igráček, pro kluky autíčko, pro holky třeba lak na nehty.
 • Psací potřeby – malé balení pastelek děti hned zužitkují při psaní/kreslení dopisu Ježíškovi.
 • Nálepky nebo tetovačky – s vánoční tematikou nebo oblíbeným pohádkovým hrdinou.
 • Puzzle – mini balení najdete před Vánoci na každém rohu.
 • Plastelína – u nás doma nesmí chybět už několik let. Nebo u vás vede sliz?
 • Hlavolamy – potěší menší i větší děti a potrápí šedou kůru mozkovou.

Jak kalendář složit?

Stačí trocha trpělivosti a kalendář budete mít snadno hotový. Mrkněte na naše video, které vám skládání vánočního dřevěného rodinného kalendáře urychlí a usnadní.

Jak si adventní kalendář dozdobit?

Víte, co já osobně považuju za největší výhodu tohoto kalendáře ze dřeva? Můžete si jej barevně sladit s interiérem, případně obměnit podle toho, jaké barvy jsou letos na Vánoce in. Mimochodem – letos hraje prim bílá a červená v kombinaci s přírodními materiály. Dřevěný nástěnný kalendář tak poslouží i jako moderní vánoční dekorace. Jméno dítěte (nebo klidně i více dětí) vypálené na kalendáři je už jen třešnička na dortu.

Proč jsme naskladnili zrovna dřevěné adventní kalendáře?

Dřevěný kalendář vhodný na čekání na Ježíška samozřejmě nepatří mezi jediné motivy na míru. Jsme specialisté na gravírování do dřeva a každou chvíli vám přinášíme novinky, které poslouží jako originální dárky, osobité dekorace a v neposlední řadě dárky s věnováním, vhodné k nejrůznějším příležitostem a životním jubileím. Konkrétně o adventní kalendář byl hlavně mezi maminkami obrovský zájem už loni. Jak se vám líbí?

Další tipy, jak si během adventu zkrátit čekání na Ježíška

 • Vyrobte si adventní věnec, ten je stejně nepostradatelný jako kalendář!
 • Mezi nejtradičnější dekorace patří betlém, i ten můžete ozdobit a vystavit.
 • Tvořte s dětmi, aby se jim vánoční atmosféra dostala pořádně pod kůži (a budou pak na to s láskou vzpomínat).
 • Nezapomínejte na vánoční pečení – zvlášť u těch druhů cukroví, které je lepší dělat s předstihem, aby se stihly uležet (zázvorky, perníčky, pracny, rohlíčky)

Plánujeme pro vás hromadu adventní a vánoční inspirace, tak sledujte nejen náš blog, ale i sociální sítě. A nezapomeňte kouknout i na e-shop, kde jsme pro vás připravili hromadu vánočních dekorací a tipů na dárky, a kde si už nyní můžete kalendář objednat (a my vám jej hned druhý den pošleme!)

Michaela Hodorová
Psaní, dřevo a kreativita jsou mou skrytou vášní. Mým úkolem je předat čtenářům co nejvíce rad, inspirace a návodů z oblasti dřevěných výrobků, vybavení domácnosti a práce se dřevem.
Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.