Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Dřevěné police: Inspirace

Máte doma prázdnou stěnu, která by chtěla oživit a už máte dost těžkopádného nábytku a zahlceného interiéru nejen nábytkem, ale i nejrůznějšími dekoracemi, knihami, či květinami? Odlehčete interiér pomocí moderních dřevěných polic. Díky skvělým designovým kouskům si můžete stěnu navíc dokonale vylepšit.

Moderní interiér si báječně rozumí s otevřeným prostranstvím, dřevem, přírodními materiály a kreativní inovací. Kde tam jsou doby uzavřených masivních skříní a nejrůznějších vitrín. Díky policím se váš domov stane světlejším, větším a zejména vzdušnějším. Vybírat v dnešní době už můžete z nejrůznějších typů polic.

Policové sestavy

Díky sestavám můžete směle nahradit masivní, drahé a hlavně velké kusy nábytku. Například kuchyňské skříňky, knihovny, či obrovské prosklené vitríny, jaké vídáváte u svých babiček a tetiček. Moderní a nadčasové bydlení dává přednost mnohoúčelovým a kreativním policím. Do policové sestavy můžete naskládat například knihy, nebo cokoliv, co si žádá úložný prostor. Pokud máte pocit, že byste měli mít něco uzavřené, či skryté před očima případného návštěvníka, tak můžete využít nepřeberné množství úložných boxů, krabic, či proutěných košíků

Dřevěné nástěnné police

Na ty nejrůznější drobnosti, dekorace, květináče s rostlinami skvěle poslouží police ze dřeva v jednoduchém designu. S tímto typem polic si budou rozumět zejména ti z vás, kteří nemají rádi žádné výstřelky, ale dávají přednost čistým liniím a přírodním materiálům.

Modulární police

Stále populárnější jsou modulární police, díky jejichž dílům si můžete sestavit vlastní regál dle vlastního přání. Takový výsledek může být kreativní a atypický. My doporučujeme využít tento typ polic například do pokoje adolescenta, který může popustit uzdu své fantazii, ale i podpořit své manuální a edukační schopnosti.

Bedýnkové poličky

Žhavou novinkou, která nesmí chybět v současném bytě člověka s mladou a kreativní duší, jsou poličky složené z bedýnek. Oceníte zejména jejich variabilitu a kompatibilnost. Pokud jste si tedy jako děti rádi hráli s kostkami, tak tento typ polic pro vás bude jasnou volbou.

Designové kousky všech možných tvarů

Pokud chcete jakoukoliv místnost oživit a dopřát jí punc exkluzivity, tak vsaďte na poličky těch nejrůznějších tvarů. Skvělým doplňkem do dětských pokojíčků jsou police ve tvaru domečku. Ty jsou u dětí obzvlášť oblíbené a u pracovního stolu slouží skvěle při ukládání pastelek a nejrůznějších psacích či školních potřeb. Kreativně se budou vyjímat i poličky ve tvaru medové plástve, které v pokoji navodí doslova pohádkovou atmosféru, kterou děti budou milovat.

Proutěné poličky

Máte rádi, když máte přírodu na dosah a boho styl vás v mnohém inspiruje, tak to pro vás budou nejvhodnější proutěné police, které jsou výjimečným a neotřelým kouskem a v domácnosti se budou báječně vyjímat.

A dál…

Skvělým nápadem jsou i police do chodby. Pokud na chodbě bojujete s místem, tak si můžete pořídit třeba polici s věšáky, která vám zcela nahradí velkou skříň.

 

 

Autor Michaela Hodorová

Psaní, dřevo a kreativita jsou mou skrytou vášní. Mým úkolem je předat čtenářům, co nejvíce rad, inspirace a návodů z oblasti dřevěných výrobků, vybavení domácnosti a práce se dřevem.

Další podobné články

Hola hola, škola volá! Už je ten nejvyšší čas začít pomalu shánět prázdné sešity, doplnit pouzdro o nové psací potřeby a dovybavit pokoj Vašeho školáka či studenta. V dnešním článku přinášíme pár nápadů na stylovou výbavu, se kterou budou Vaši potomci cool, ať už budou v září sedět v lavicích nebo se učit doma online.

Chci číst dále

Interiérový design, kreativní DIY tvoření, bydlení a jídlo, to vše najdete na blogu La Petite Anne. Autorkou blogu je Anna, která se řídí heslem „Všechno bude“. Pokud hledáte inspiraci na zajímavé DIY projekty a máte kreativního ducha, Anniny originální nápady si zamilujete. I s Annou jsme měli tu čest si popovídat a vyklubal se z […]

Chci číst dále

Vytvořte si svůj vlastní nábytek z dřevěných bedýnek… Přinášíme Vám článek a inspiraci co všechno lze z dřevěných bedýnek vyrobit. Mezi nejvhodnější patří bedýnky ze smrkového a borovicového dřeva, které tvoří krásnou dekoraci domácnosti, ale i funkční nábytek.

Chci číst dále

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.