Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Stylová výbava pro školáky

Hola hola, škola volá! Už je ten nejvyšší čas začít pomalu shánět prázdné sešity, doplnit pouzdro o nové psací potřeby a dovybavit pokoj Vašeho školáka či studenta. V dnešním článku přinášíme pár nápadů na stylovou výbavu, se kterou budou Vaši potomci cool, ať už budou v září sedět v lavicích nebo se učit doma online.

Cool výbava do batohu

Pravítko, pastelky, krabička na psací potřeby, USB, sada tužek, štětců – u nás toho najdete opravdu mnoho a navíc všechno z jednoduše recyklovatelného a udržitelného materiálu – ze dřeva. Tak třeba dřevěná psací podložka s klipem, to je geniální pomocník! Hodí se, především když je potřeba si něco zapsat na stojáka. Osvědčí se ale i u tabule – stačí na ni připevnit papír s referátem a nikdo si nevšimne nervózně se třesoucích rukou. 😉

Dřevěné pastelky s ořezávátkem

Jak zařídit, aby děti bavilo učit se doma?

Aby si děti učení užily, je potřeba jim udělat v pokojíčku efektivně zařízené pracovní prostředí, které bude navíc hezké a kde budou rády trávit čas. Je dost možné, že v současné situaci budou děti trávit domácí výukou spoustu času, tak se na to dobře připravte. Tady pro Vás máme 5 tipů!

  • Na výuku čtení je ideální magnetická tabule s písmeny
  • Počty dětem zase usnadní kuličková počítadla.
  • Krásnou dominantou pokojíčku se může stát dřevěná tabule
  • Při učení by měla jít elektronika stranou. Tady poslouží praktický stojánek na mobil.
  • Korková tabule na stěnu pomůže s organizací času a navíc si ji školáci mohou vyzdobit dle svého vkusu. 

Vneste do chaosu řád! 

Taky občas vzdycháte nad kreativním nepořádkem v dětském pokoji a toužíte po skřítcích, kteří by Vám pomohli uklidit a ukázali dětem, jak si zorganizovat pracovní prostor? To by byla pohádka! Aby děti měly na svém pracovním stole pořádek, můžete jim pomoct jednoduchými organizéry – naučí se to pak sami. Sešity a pracovní listy si mohou uložit do pořadače na dokumenty. Stojan na psací potřeby pak pojme všechny tužky, pastelky, fixy i propisky a malý student či studentka je bude mít vždy po ruce. V naší nabídce nechybí ani různé boxy a bedny, které skryjí všechen nepořádek, který se jinam nevejde. Třeba bedýnková knihovna poslouží nejen pro organizaci učebnic a knížek, ale i jako stylový designový doplněk pokojíčku. Dřevěný věšák na medaile se jménem a sportem

Pro malé sportovce, kterým se doma kupí upomínky na soutěže, diplomy a poháry, můžete vyrobit koutek vítězů. Stačí na polici vystavit poháry, zarámovat vybrané diplomy a na medaile jim můžete nechat vyrobit na stěnu věšák s jejich vlastním jménem a libovolným sportem. Trofeje se už nebudou válet po pokoji a pro ně to pak navíc bude sloužit jako motivace k dalším úspěchům.

Podívejte se do našeho e-shopu, co by se líbilo právě Vašemu školákovi. 🙂

Markéta Kocichová
Autor Markéta Kocichová

Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi ráda podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji alespoň dvakrát měsíčně.

Další podobné články

Pokud jste se dostali až sem, s největší pravděpodobností máte stejně rádi dřevo a výrobky z něj jako celý náš tým. Náš sortiment dřevěných výrobků nabízí také mnoho hraček vyrobených převážně z bukového, ale také topolového dřeva.

Chci číst dále

Ptačí budku jistě ocení všichni ptáčci, kteří mají problém si v zimních měsících obstarat dostatek potravy. Navíc skvěle doplní vaši zahradu a když se pustíte do její výroby, budete mít o zábavu i odpočinek postaráno. S dětmi pak přes zimu můžete sledovat, jací ptáci vás navštěvují.

Chci číst dále

Svatební přípravy bývají sakra makačka! Musíte vymyslet svatební dekorace, vyladit menu, vybrat svatební šaty nebo šaty pro družičky, zorganizovat zasedací pořádek a většinou u toho ještě v mezičase jednou rukou balíte svatební oznámení a druhou pečete koláčky. V dnešním článku Vám přinášíme pár tipů na to, co budete potřebovat na svatební obřad, na stůl, na hostinu a na focení, ale […]

Chci číst dále

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.