Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Stylová výbava pro školáky

Hola hola, škola volá! Už je ten nejvyšší čas začít pomalu shánět prázdné sešity, doplnit pouzdro o nové psací potřeby a dovybavit pokoj Vašeho školáka či studenta. V dnešním článku přinášíme pár nápadů na stylovou výbavu, se kterou budou Vaši potomci cool, ať už budou v září sedět v lavicích nebo se učit doma online.

Cool výbava do batohu

Pravítko, pastelky, krabička na psací potřeby, USB, sada tužek, štětců – u nás toho najdete opravdu mnoho a navíc všechno z jednoduše recyklovatelného a udržitelného materiálu – ze dřeva. Tak třeba dřevěná psací podložka s klipem, to je geniální pomocník! Hodí se, především když je potřeba si něco zapsat na stojáka. Osvědčí se ale i u tabule – stačí na ni připevnit papír s referátem a nikdo si nevšimne nervózně se třesoucích rukou. 😉

Dřevěné pastelky s ořezávátkem

Jak zařídit, aby děti bavilo učit se doma?

Aby si děti učení užily, je potřeba jim udělat v pokojíčku efektivně zařízené pracovní prostředí, které bude navíc hezké a kde budou rády trávit čas. Je dost možné, že v současné situaci budou děti trávit domácí výukou spoustu času, tak se na to dobře připravte. Tady pro Vás máme 5 tipů!

  • Na výuku čtení je ideální magnetická tabule s písmeny
  • Počty dětem zase usnadní kuličková počítadla.
  • Krásnou dominantou pokojíčku se může stát dřevěná tabule
  • Při učení by měla jít elektronika stranou. Tady poslouží praktický stojánek na mobil.
  • Korková tabule na stěnu pomůže s organizací času a navíc si ji školáci mohou vyzdobit dle svého vkusu. 

Vneste do chaosu řád! 

Taky občas vzdycháte nad kreativním nepořádkem v dětském pokoji a toužíte po skřítcích, kteří by Vám pomohli uklidit a ukázali dětem, jak si zorganizovat pracovní prostor? To by byla pohádka! Aby děti měly na svém pracovním stole pořádek, můžete jim pomoct jednoduchými organizéry – naučí se to pak sami. Sešity a pracovní listy si mohou uložit do pořadače na dokumenty. Stojan na psací potřeby pak pojme všechny tužky, pastelky, fixy i propisky a malý student či studentka je bude mít vždy po ruce. V naší nabídce nechybí ani různé boxy a bedny, které skryjí všechen nepořádek, který se jinam nevejde. Třeba bedýnková knihovna poslouží nejen pro organizaci učebnic a knížek, ale i jako stylový designový doplněk pokojíčku. Dřevěný věšák na medaile se jménem a sportem

Pro malé sportovce, kterým se doma kupí upomínky na soutěže, diplomy a poháry, můžete vyrobit koutek vítězů. Stačí na polici vystavit poháry, zarámovat vybrané diplomy a na medaile jim můžete nechat vyrobit na stěnu věšák s jejich vlastním jménem a libovolným sportem. Trofeje se už nebudou válet po pokoji a pro ně to pak navíc bude sloužit jako motivace k dalším úspěchům.

Podívejte se do našeho e-shopu, co by se líbilo právě Vašemu školákovi. 🙂

Autor Markéta Kocichová

Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi ráda podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji alespoň dvakrát měsíčně.

Další podobné články

Stejně jako mají svůj den maminky, mají jej také děti. Vraťte se v čase do dětských let a užijte si tento den společně s nimi. Není nic hezčího, než vzpomínky na společně strávený čas.

Chci číst dále

Většina z nás má nábytek a výrobky z proutí spojené s dobou a interiérem našich babiček. Proto obvykle proutěné truhly, koše, ale i podnosy a tácy zděděné po předcích končí na chatách a chalupách, aby takříkajíc zapadly do stylu. Proutí ale dokáže zútulnit a zpříjemnit i ultra moderní interiér ve velkoměstě. Jeho hřejivá síla nás vrátí do dětských […]

Chci číst dále

Michal Klaška (www.kayu.cz) vyrábí designová pera a tužky ze dřeva. Jeho příběh, jak se z „kancelářské myši“ během tří let vypracoval v předního českého výrobce per, je fascinující. Požádali jsme Michala o rozhovor o tomto krásném řemeslu a o všem, co chystá.

Chci číst dále

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hosting/cistedrevo.cz/blog/wp-content/themes/cistedrevo/footer.php on line 20

#cistedrevo_cz na Instagramu

Sledujte nás
 

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.