Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Oslavte Den dětí s krásnými dárky

Mezinárodní den dětí připadá každoročně na 1. června. Při pohledu do kalendáře tak zjistíte, že je nejvyšší čas začít s výběrem dárků.

Udělat dětem radost je v dnešní době čím dál složitější. S přibývajícími technologiemi na trhu se může lehce stát, že se v nabídce hraček a jiných vymožeností ztratíte. Tablety a elektronické hračky si najdou své opodstatnění při rozvoji dítěte, ale klasické dřevěné hračky mají také své kouzlo a nezastupitelnost. Hraním děti poznávají svět, učí se novým dovednostem a rozvíjí svojí kreativitu a fantazii.

Chcete dárek pro dítko ještě více vyladit? Pak do něj nechejte vygravírovat cokoliv dle vašeho přání. Jméno, datum narození či obrázek. Fantazii se u nás meze nekladou.

Pro malou princeznu

Máte doma malou kuchařku, paní učitelku nebo paní prodavačku? V naší nabídce najdete krásné dřevěné kuchyňky, školní tabule pro psaní křídou nebo třeba obchod s pokladnou a váhou. A co nesmí v žádném případě chybět v pokojíčku malé princezny? Domeček pro panenky, dřevěná kolébka či proutěný kočárek nebo košík pro panenku.

Kompletní nabídku hraček pro holky najdete zde.

Pro šikovné kutily

Máte doma malého kutila? Pak je dřevěná dílnička s nářadím jasnou volbou. Závodníci ocení zase auta, vláčkodráhu či garáž s výtahem, a malého stavaře potěšíte dřevenou stavebnicí, bagrem či jeřábem. Pro větší kluky vyberte třeba stolní fotbálek, partičku šachů nebo dřevěný luk se šípy.

Kompletní nabídku hraček pro kluky najdete zde.

Naučné a vzdělávací hračky

Hračky, které potěší i naučí, jsou vhodné pro kluky i holky. Rozvíjejí ve vašich dětech nejrůznější schopnosti i dovednosti zábavnou formou. Potěšte je třeba skládačkou, tabulí, dominem nebo naučnou abecedou.

Kompletní nabídku didaktických hraček najdete zde.

Hračky na zahradu pro aktivní děti

Přestože počasí si s námi ještě trochu pohrává, léto se nezadržitelně blíží. Ještě, než zasadíte první cypřiše či zeleninu, připravte na zahradě pro děti místo, kde si mohou užít spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Pískoviště, houpačky, zahradní náčiní či hry, při kterých si užije spoustu zábavy celá rodina.

Kompletní nabídku hraček a doplňků na zahradu najdete zde.

Nabídka dřevěných hraček pro holky i kluky je široká, teď jen vybrat tu pravou. Věříme, že jsme vám byli inspirací a už teď víte, co bude pro vaše dítko to pravé. V případě, že ještě váháte, obraťte se na nás. Rádi poradíme.

Krásný den přeje

tým ČistéDřevo.cz

Autor Markéta Kocichová

Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi ráda podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji alespoň dvakrát měsíčně.

Další podobné články

Chybí vaší stěně v obýváku nebo ložnici šmrnc? Pověste si na ni svého psa! Nebojte se ale, váš psí miláček zůstane v bezpečí svého vymazleného pelíšku. 🙂 Řeč je o našich zbrusu nových geometrických obrazech ze dřeva. Nástěnné dřevěné dekorace vytvoří z vašeho domova stylové hnízdo v osobitém stylu.  Co tu pro vás máme Vaše […]

Chci číst dále

Úroda sklizená, sklepy připravené. Nastal čas zpracovat plodiny, které jste během sezóny pracně obstarávali. Víte, kteří pomocníci jsou ti praví? Poradíme i chutný recept na nakládané zelí! Kvašené zelí nahradí polovinu vaší lékárničky Ač se to nezdá, zelí je opravdový pomocník nejen při přípravě oběda, ale také při různých zdravotních potížích. Hravě srovná vaše zažívání, […]

Chci číst dále

Pokud rádi udržujete svou tělesnou schránku, ale zároveň těžko odoláváte sladkému stejně jako my, pak je tenhle recept napsán také právě pro Vás. Je opravdu jednoduchý na přípravu. Do základní výbavy kuchyně sice protein nezapadá, nicméně stojí za to si ho pořídit. Tak se na to pojďme podívat…

Chci číst dále

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.