Máte dotaz? +420 605 337 238

Oslavte Den dětí s krásnými dárky

Mezinárodní den dětí připadá každoročně na 1. června. Při pohledu do kalendáře tak zjistíte, že je nejvyšší čas začít s výběrem dárků.

Udělat dětem radost je v dnešní době čím dál složitější. S přibývajícími technologiemi na trhu se může lehce stát, že se v nabídce hraček a jiných vymožeností ztratíte. Tablety a elektronické hračky si najdou své opodstatnění při rozvoji dítěte, ale klasické dřevěné hračky mají také své kouzlo a nezastupitelnost. Hraním děti poznávají svět, učí se novým dovednostem a rozvíjí svojí kreativitu a fantazii.

Chcete dárek pro dítko ještě více vyladit? Pak do něj nechejte vygravírovat cokoliv dle vašeho přání. Jméno, datum narození či obrázek. Fantazii se u nás meze nekladou.

Pro malou princeznu

Máte doma malou kuchařku, paní učitelku nebo paní prodavačku? V naší nabídce najdete krásné dřevěné kuchyňky, školní tabule pro psaní křídou nebo třeba obchod s pokladnou a váhou. A co nesmí v žádném případě chybět v pokojíčku malé princezny? Domeček pro panenky, dřevěná kolébka či proutěný kočárek nebo košík pro panenku.

Kompletní nabídku hraček pro holky najdete zde.

Pro šikovné kutily

Máte doma malého kutila? Pak je dřevěná dílnička s nářadím jasnou volbou. Závodníci ocení zase auta, vláčkodráhu či garáž s výtahem, a malého stavaře potěšíte dřevenou stavebnicí, bagrem či jeřábem. Pro větší kluky vyberte třeba stolní fotbálek, partičku šachů nebo dřevěný luk se šípy.

Kompletní nabídku hraček pro kluky najdete zde.

Naučné a vzdělávací hračky

Hračky, které potěší i naučí, jsou vhodné pro kluky i holky. Rozvíjejí ve vašich dětech nejrůznější schopnosti i dovednosti zábavnou formou. Potěšte je třeba skládačkou, tabulí, dominem nebo naučnou abecedou.

Kompletní nabídku didaktických hraček najdete zde.

Hračky na zahradu pro aktivní děti

Přestože počasí si s námi ještě trochu pohrává, léto se nezadržitelně blíží. Ještě, než zasadíte první cypřiše či zeleninu, připravte na zahradě pro děti místo, kde si mohou užít spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Pískoviště, houpačky, zahradní náčiní či hry, při kterých si užije spoustu zábavy celá rodina.

Kompletní nabídku hraček a doplňků na zahradu najdete zde.

Nabídka dřevěných hraček pro holky i kluky je široká, teď jen vybrat tu pravou. Věříme, že jsme vám byli inspirací a už teď víte, co bude pro vaše dítko to pravé. V případě, že ještě váháte, obraťte se na nás. Rádi poradíme.

Krásný den přeje

tým ČistéDřevo.cz

Markéta Kocichová
Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi ráda podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji alespoň dvakrát měsíčně.
Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.