Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Každý den jako v lázních! Dřevěné masážní nástroje a jiné radosti.

  • 09. 09. 2017
  • Inspirace

Dopřejte si relax a pohodu, kterou si zasloužíte!

Taky se občas cítíte pod psa? Unavení, bez toho správného elánu do života? Dopřejte si ten relax a odpočinek v pohodlí domova. Jak? Pomocí našich pomocníků, díky kterým se budete cítit jako znovuzrození.

Potěšte sebe nebo svého blízkého netradičně provedeným masážním nástrojem.

Dřevěné výrobky k masírování

Dřevěné výrobky k masírování

Dřevěné masážní lano

Tyto nástroje slouží zejména pro zmírnění bolesti zad – hlavně bolesti dolní části zad. Zaoblené dřevěné válečky jsou navrženy tak, aby stimulovaly tlakové body na zádech, které uvolní napětí a navnadí pocit uvolnění a relaxace.

Dřevěné masážní lano

Dřevěné masážní lano

Masážní strojek na chodidla

Lidská chůze je jednou z nejčastějších činností naší denní rutiny, dopřejte svých chodidlům relax a odpočinek, který ještě nezažily. Rotací na kuličkách docílíte té správné stimulace akupresních bodů na vašich chodidlech, tím podpoříte životně důležité orgány a jejich správnou funkčnost. Tento výrobek ocení zejména ti, kteří při svém zaměstnání dlouho sedí, jelikož strojek podporuje prokrvování končetin.

Masážní strojky a válečky

Praktická věc na masírování kterékoliv části těla. Stane se vašim každodenním společníkem. Dopřejte si relax kdykoli a kdekoli. Můžete ho mít i v práci a využít ho o chvíli volna. Udělejte si z toho tradici a dopřejte si doma každý den třeba 15 minut téhle příjemné masáže, které se zkrátka nejde nabažit.

Jednoruční masážní váleček

Jednoruční masážní váleček

Vědra do sauny i na zahradu

Dřevěné vědro

Dřevěné vědro

Umění navnadit pocit naprostého uvolnění a relaxu není jen o masírování. Jde i o vaší vnitřní rovnováhu a pohodu, na kterou má vliv i to, v jakém prostředí se pohybujete, či žijete. Proto se snažte i váš interiér zařídt tak, aby vám v něm bylo příjemně. Dřevěné výrovky jsou pro toto perfektní, jelikož dokáží navnadit ten správný pocit útulna. Jedním z takových skvělých pomocníků jsou dřevěná vedra. Ať už na zahradu jako krásný doplněk nebo třeba do sauny.

Naučte se relaxovat díky těm správným pomocníkům. Pro vaše zdraví je důležitá vnitřní rovnováha a umění odpočinku. I příště se můžete těšit na pár užitečných tipů.

Přejeme krásný den,

ČistéDřevo.cz

Marek Pařík
Autor Marek Pařík

Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi rád podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji dvakrát měsíčně.

Další podobné články

Sedíte celé dny v kanceláři a vaším jediným pohybem je maximálně cesta na oběd nebo na toaletu? Pak vás nejspíš trápí ztuhlé tělo a bolavé svaly. Ze sedavého stylu života trpí nejvíce nohy a záda, neboť jsou v nepřirozené poloze bez kloudného protažení. Máme pro vás vychytávky, které využijete nejen v kanceláři a zpříjemníte si […]

Chci číst dále

Obujte zahradu do letního… Oficiálně prohlašujeme zahrádkářskou sezónu za započatou! Je čas grilovaček, posezení, zahrádkaření a hlavně trošku toho pyšnění se vlastní zahrádkou. S tím vám dnes pomůžeme.

Chci číst dále

Čekáte miminko a přemýšlíte, jak zařídit pokojíček snů, kde vám bude všem útulno? Nebo už doma máte dítko, ale pokojíček stále nemá jiskru? Tak jste tu správně! U nás můžete vybavit celý dětský pokoj nebo vyladit jen pár detailů, díky kterým TO BUDE ONO!

Chci číst dále

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hosting/cistedrevo.cz/blog/wp-content/themes/cistedrevo/footer.php on line 20

#cistedrevo na Instagramu

Sledujte nás
 

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.