Máte dotaz? +420 605 337 238 (Po-Pá 7:30 - 15:30)

Dřevěné truhly u vás doma nesmí chybět

Vybavte svůj byt v přírodním duchu. Dřevěná truhla se skvěle hodí například do bytu menších rozměrů, neboť ji můžete použít nejen jako stylový nábytek, ale i jako vysoce ceněný úložný prostor.

Vytvořte si doma kousek severu

Hygge styl možná není třeba sáhodlouze představovat. Domov ve skandinávském duchu je typický přírodními materiály, dřevěnými dekoracemi a zejména viditelnými povrchy z masivu. Dbá se na funkčnost, estetiku, ale i praktičnost. Přesně to splňují proutěné nebo dřevěné truhly.

Na co všechno použít dřevěnou truhlu nebo dáte přednost proutí?

  • Dřevěná truhla na hračky se bude v pokojíčku skvěle vyjímat.
  • Moderní interiéry se nebojí originality – udělejte z dřevěné truhly třeba netradiční konferenční stolek v obývacím pokoji.
  • Stylový kousek vám poslouží jako ideální úložný prostor.
  • Jedinečný dárek pro vaše blízké.
  • Dekorativní prvek, jenž se stane dominantou celé místnosti.

Kousek historie

Z dnešní uspěchané plastové doby se rádi vracíme ke dřevu a našim starobylým kořenům. Jednou ze zapomenutých věcí je právě dřevěná truhlice, která se kdysi vyskytovala ve většině domácností v mnoha podobách. Malované truhlice byli nedílnou součásti každé rodiny a nejen, že sloužili jako úložný prostor, ale také jako lavice nebo dokonce kufr při cestování. Taky si cestování s dřevěnou truhlou neumíte představit? My také ne.

TIP na závěr: Zkuste si truhlu s dětmi dozdobit dle vlastní fantazie, stane se tak jedinečným a originálním kouskem Vaší domácnosti. Navíc se u malování na dřevo děti skvěle zabaví.

Markéta Kocichová
Autor Markéta Kocichová

Věřím, že dřevo je nejdokonalejší materiál na světě a o zkušenosti s ním se s vámi ráda podělím. Zajímám se o užitečné rady a tipy ze světa dřevotvorby, které publikuji alespoň dvakrát měsíčně.

Další podobné články

Hledáte šperkovnici do které si můžete ukrýt všechny své cennosti, bižuterii, hodinky a další módní doplňky? Nebo potřebujete skvělý dárek pro něžnější pohlaví?

Chci číst dále

Věděli jste, že dřevo není poslední dobou tak populární jen v teple vašeho domova, ale spousta lidí ho teď využívá i pro svůj vlastní business? Majitelé obchodů, restaurací, kavárniček jsou na dřevě doslova závislí! Žádný jiný materiál nedodá totiž interiéru to správné útulno jako právě dřevěný nábytek či doplňky.

Chci číst dále

Dnes jsme pro vás připravili speciální přehlídku produktů, které jsme pro naše zákazníky vytvořili. Můžete se těšit na velkou dávku inspirace, najdete zde od všeho trochu. Ať už krásné dekorace na svatbu nebo stylové doplňky pro vaši malou kavárničku – kochejte se, inspirujte se a tvořte.

Chci číst dále

Přihlaste se k odběru speciálních akcí a novinek

Pohlídejte si zajímavé rady a tipy ze světa dřevotvorby.
Buďte s námi součástí přírody.